Г.Кернес заявив, що замах на нього не розслідується вже три рокиКИЇВ. 3 липня. УНН. Замах на Харківського міського голову Геннадія Кернеса не розслідується вже три роки. Про це він заявив в інтерв’ю «Фокусу», передає УНН.

«Нуль дій. Швидше за все, лежить десь архівна справа, де вказані номери статей, за якими будуть притягати винних, якщо знайдуть», — сказав Г.Кернес.

Він нагадав, що з моменту замаху на нього пройшло вже три роки.

«Нікого за гарячими слідами не шукали, тим більше не шукають зараз», — зазначив Г.Кернес.

Нагадаємо, мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що глава МВС Арсен Аваков причетний до замаху на нього.

6 березня 2015 року Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою Харківського міського голови Геннадія Кернеса і його охоронців В.Блінніка і Е.Сміцького.

Слідчі Генеральної прокуратури України від 2 березня 2015 р. Г.Кернесу повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч.2,3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2,3 ст.27, ч.2 ст.127 (катування), ч.ч.2,3 в 27 ч.1 ст.129 (погроза вбивством) КК України і оголосили про завершення досудового розслідування.

Також нагадаємо, в ГПУ заявили, що на 4 березня 2015 р. потерпілі і Г.Кернес вже ознайомилися з матеріалами кримінального провадження. Г.Кернес судовий процес у відношенні себе назвав заангажованим і попередив, що буде боротися.

28 квітня 2014 року біля 12:00 на мера Харкова Геннадія Кернеса було скоєно замах.

Реклама

А поделиться?