Фестиваль стріт-арту KharkivSmartFеst: на театрі малюють ДаніюДругий за рахунком фестиваль стріт-арту KharkivSmartFеst стартував на літньому майданчику за будівлею Харківського національного академічного театру опери і балету ім. Лисенка.

Коментар журналістам дала організатор фестивалю, директор творчої групи Kailas-V Яна Волк.

«Нинішній фестиваль приурочений до Днів Данії-2017, що розпочалися у місті з метою популяризувати цю країну. До Харкова з’їдуться 10 найкращих українських художників. Загальними зусиллями буде розписана найбільша стіна театру, причому харків’яни розмалюють верх стіни видами Данії, а гості у вільному стилі розпишуть низ стіни. Це буде класичне графіті, обрамлене картинами», — зазначила організатор фестивалю.

Читайте також: У Берліні відкрили перший у світі музей вуличного мистецтва

За словами учасниці відкриття фестивалю, заступника керівника місії Посольства Данії в Україні Єви Марії Фріди Баліз, фестиваль — прекрасна задумка: «За основу взяли казки Ганса Крістіана Андерсена: мікс з використанням графіті».

Ідею фестивалю підтримав і заступник генерального директора оперного театру Ігор Тулузов: «Молоді художники, які працюють у стилі графіті, не раз намагалися розмалювати стіну малозрозумілими малюнками. Тепер же запропоновано конкретну ідею. Вона співпадає з нашим рішенням віддати літній майданчик реалізаторам молодіжних проектів».

Фестиваль триватиме до 20 жовтня. Загальна площа малюнків перевищить 500 кв. метрів. За підсумками фестивалю відбудеться презентація графіті.

KharkivSmartFеst

А поделиться?