Фельдман Екопарк відкрив найбільший і єдиний безкоштовний дитячий табір на ХарківщиніУ Харкові в Соціально-гуманітарному мультикомплексі «Фельдман Екопарк» відкритий найбільший і єдиний абсолютно безкоштовний дитячий оздоровчо-освітній табір в Україні

Про це повідомив на своїй сторінці в «Фейсбук» засновник Соціально-гуманітарного мультикомплексу, народний депутат України Олександр Фельдман, передає Depo.Харків.

«Дорогі друзі, як і обіцяв: сьогодні в Фельдман Екопарк стартує безкоштовний дитячий літній оздоровчий табір. Як ви знаєте, через передвиборчі перегони почати приймати дітей раніше ми не могли: інакше б це сприйнялося б як підкуп виборців. Сьогодні з самого ранку, не дивлячись на безсонну ніч і підрахунок голосів, що триває, ми вже відправили на відпочинок в мультикомплекс перші групи. Загалом близько 250 дітей. На них чекає веселе і пізнавальне проведення часу. Наша команда — співробітники благодійного фонду і екопарку, педагоги і вожаті, екскурсоводи і аніматори зроблять все, щоб враження про літньому таборі були яскравими, а спогади незабутніми! Велике спасибі батькам, які довіряють нам своїх дітей!», — написав нардеп.

За даними прес-служби, це п’ятий сезон дитячого табору. Уже традиційно все фінансове і організаційне навантаження взяв на себе Міжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана», і для сімей відпочиваючих вся культурно-розважальна програма, щоденне харчування і трансфер не коштуватимуть ні копійки. Шестиденна зміна в дитячому таборі — це справжній калейдоскоп ігор, розвиваючих занять, майстер-класів від професіоналів з Міста майстрів, екскурсій по екопарках, походів, спортивних орієнтувань і, звичайно ж, знайомство з його мешканцями, прогулянки мальовничими околицями. З собою відпочиваючі заберуть незабутні спогади про відвідування Кінного комплексу, Поні-ферми, ферми «Добрий ослик» та Клубу юних кінологів. Як і в минулому, в цьому сезоні спеціальна програма була підготовлена ​​для змін дітей з особливими потребами.

Нагадаємо, що Літній дитячий оздоровчо-освітній табір Фельдман Екопарк вперше був відкритий в 2015 році. Минулого літа тут безкоштовно відпочили понад десять тисяч дітей з Харкова та Харківської області.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у
Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;