Фанати Шарія зібралися на центральній площі Харкова: їх вже закидали яйцями – фото, відеоПрихильники проросійського блогера Анатолія Шарія зібралися на площі Конституції у Харкові. Приводом став день народження побитого раніше активіста-шаріївця Микити Роженка. Фани Шарія вирішили записати на площі спільне відеовітання для Микити. Втім, на площу підтягнулися також представники Нацкорпусу.

Як відбувалися події

Записувати вітання з площі Конституції у Харкові «шаріївці» збиралися о 18:30 30 червня. Перед цим площу по периметру оточили силовики. Схоже, про акцію їх попередили заздалегідь. Про це пишуть у місцевих телеграм-каналах.

Дивіться також Шарія викликають на допит у Державну фіскальну службу

У Нацкорпусі заявляли, що дійство не пропустять та прийдуть.

Так і сталося. Десь в той же час, що й прихильники Шарія, до площі підтягнулися активісти Нацкорпусу. Вони принесли із собою колонки, з яких лунали звуки кукурікання. Фанати Шарія тим часом надували кульки та очікували, коли привезуть торт.

Нацкорпус і «шаріївці» у Харкові: відео

У визначений час під прикриттям силовиків «шаріївці» підняли вгору кульки і фотографії Роженка, а потім проскандували: «Микита, з днем ​​народження, повертайся здоровим!». Після цього у фанів Шарія полетіли яйця.

У відповідь поліцейські затримали кількох націоналістів. Вони перебувають в автобусі правоохоронців.

Акція фанатів Шарія, Нацкорпус і затримання у Харкові / Фото з соцмереж

Представники Нацкорпусу блокують ці автобуси на вулиці Університетській. Тим часом «шаріївці» продовжили свою акцію. Вони збираються залишатися на площі до 20:00.

Що відбувається на площі Конституції у Харкові: відео

Хто такий Микита Роженко і що відомо про його побиття: коротко
Проросійський блогер Анатолій Шарій заявив, що у Харкові побили прихильника та активіста його партії Микиту Роженка. Це сталося 25 червня.Він додав, що чоловік нібито напередодні написав заяву в поліцію через «погрози з боку Нацкорпусу».
До цього прихильники Шарія влаштовували акцію під Офісом Президента у Києві та вимагати захисту від нападів. Вони нібито відчувають тиск з боку поліції та активістів.
Тоді на акцію теж прийшли представники націоналістичних організацій.Між ними і «шаріївцями» виникали сутички.