Фахівці розповіли, де на Харківщині неякісна водаУ Харківській області виявили перевищення нормативних показників у воді

Як повідомили Depo.Харків у Харківському лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я, за 9 місяців 2017 року на території Харківської області з мереж централізованого водопостачання досліджено 6867 проб води за санітарно-хімічними показниками.

За відомостями лабцентру, з 21,3% не відповідали санітарним вимогам. Перевищення середнього по області показника питомої ваги нестандартних проб спостерігається у Лозівському, Сахновщинському, Зміївському, Дворічанському, Золочівському, Близнюківському, Борівському, Первомайському, Дергачівському, Печенізькому районах, в містах Лозова та Люботин.

У досліджених пробах води виявлені перевищення нормативних показників по кольоровості, каламутності, запаху, присмаку, окисності, загальній жорсткості, вмісту заліза, сульфатів, хлоридів, сухого залишку, аміаку, нітратів, фтору, кремнію, хлороформу.

За мікробіологічними показниками досліджено 7919 проб водопровідної води, з них 7,0% проб не відповідали нормативам. Найбільша питома вага проб з відхиленнями від нормативних показників зареєстрована у Сахновщинському, Лозівському, Дворічанському, Близнюківському, Печенізькому, Куп’янському, Красноградському, Борівському, Кегичівському, Зміївському, Ізюмському, Балаклійському районах та м Лозова.

У місті Харкові досліджено 605 проб питної води за санітарно-хімічними показниками, із них 4,0% не відповідали нормативним вимогам. За мікробіологічними показниками досліджено 1116 проб, із них у 2,1% виявлені відхилення від нормативних вимог.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові не знайшли корупції в судді, яка купила машину за майже 700 тис. грн.

А поделиться?