Європа на Харківщині: як українка з Нідерландів вдихнула життя в рідне селоFacebook 0 Twitter 0 Google+0 Viber

Редакція #ШоТам зібрала ТОП-10 найбільш позитивних новин тижня, що минає, 20 – 26 травня. Робочий тиждень приніс чимало хорошого, і ми підібрали для вас найцікавіше в одному матеріалі: від ремонту важливих національних трас, покупок нових тролейбусів, до найкрасивішої бабусі в світі – звісно ж, українки. Саме ці новини найактивніше читали на нашому сайті.

1. На Тернопільщині триває ремонт доріг

На Тернопільщині триває ремонт траси М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. На ділянці від кільця до повороту на Білу Церкву постелили 1,2 тис. тонн асфальтобетону. Також шляховики працюють у напрямку Кременця, Заліщиків, Бережан.

2. До Чернівців їде десяток тролейбусів зі Швейцарії

Чернівці стануть першим містом в Україні, де будуть експлуатуватися тролейбуси «Hess».

Крім чотирьох нових тролейбусів «Дніпро Т203» з автономним ходом, Чернівці також закуповують 10 старих двосекційних частково низькопідлогових тролейбусів «Hess SwissTrolley 2», які раніше експлуатувалися в швейцарському місті Біль. 

3. Україна може отримати безкоштовний роумінг з шістьма країнами

Чудова новина! Плату за роумінг між Європейським Союзом і Україною поки не скасовують, але ЄС очікує підписання угоди про вільний роумінг між Україною, Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією і Молдовою у 2020 році. 

4. 60-річна українка стала найкрасивішою бабусею світу

Українки завжди славилися своєю красою у всьому світі, а тут ще один беззаперечний доказ. Одеситці Світлані Гасс от-от виповниться 60, вона має 12-річного онука, але сама зовсім не схожа на бабусю. Ця приваблива жінка – володарка титулів Найкрасивіша бабуся світу та Ms. Transcontinental Classic. Конкурси відбувалися у Болгарії та США. Там Світлана Гасс спричинила справжній фурор.

5. Домогосподарствам Донбасу пропонують до 25 тисяч гривень

Хто шукає – той знайде. Жителі Донецької та Луганської областей можуть отримати безповоротну фінансову підтримку у розмірі до 25 000 грн для початку або відновлення джерела прибутку. Для того, щоб отримати фінансову допомогу, необхідно описати, яким чином вона дозволить започаткувати або відновити джерела прибутку (або започаткувати підприємницьку діяльність).

6. Що “гуглять” українці: оприлюднено квітневий рейтинг сайтів

Згідно з дослідженням, найбільше охоплення середньоденної аудиторії було:

у домену Google – 60%;
YouTube (теж належить Google) – 43%;
Facebook – 32%;
Ukr.net – 14%;
Privatbank.ua – 11%.

7. Рейтинг: в яких областях України найбільше користуються інтернетом

Згідно з даними, станом на 1 квітня 2019 року інтернетом в Україні користується 26380,5 тис. осіб, з них – 23599,7 тис. – це фізичні особи.

Найбільше абонентів мережі інтернет зафіксовано в Києві – 1,715 млн осіб та в Одеській області – 1,116 млн осіб. Найменше абонентів інтернету у Волинській, Кіровоградській, Луганській, Закарпатській, Рівненській, Чернівецькій областях.

8. Найбільший у світі аеропорт почав правильно писати назву столиці України

Найбільший у світі аеропорт, що у Стамбулі, долучився до української кампанії щодо коректного вживання назви столиці України латиницею. Наразі назву української столиці почали коректно вказувати аеропорти у Будапешті, Німеччині, Канаді, Туреччині, Фінляндії, Литві, Швейцарії та у Лондоні.

9. В Одеській області випробували надпотужні українські ракети

В Одеській області пройшли випробування ракет із збільшеною дальністю дії “Вільха-М” і ракет з касетною бойовою частиною “Вільха-Р”.

Під час випробувань була проведена перевірка технічних рішень, використаних для розробки ракет, і результатів ураження цілей на максимальній дистанції. Стрільби були проведені успішно.

10. Київстар міняє старі смартфони на нові

Мобільний оператор Київстар запустив програму обміну старих смартфонів на нові зі знижкою.

Щоб обміняти свій старий смартфон, треба відвідати один з фірмових магазинів Київстар та пред’явити телефон співробітнику магазину, котрий оцінить його вартість. А купуючи 4G-смартфон, абонент отримає знижку у розмірі оціненої вартості старого девайсу. Також клієнти Київстар можуть оформити покупку з розстрочкою платежу, щоб сплатити різницю у вартості нового смартфону.

Це поки що найцікавіші позитивні новини тижня, за версією наших читачів. Сподіваємося, далі буде ще краще!

Коментарі

Facebook 0 Twitter 0 Google+0 Viber