Everybody dance now, або запальний флешмоб від харківських вчителівЧи бачили ви коли-небудь педагога на танцполі? Це ж суцільний драйв, від якого просто неможливо всидіти на місці.

Якщо ви уявляли вчителя/вчительку такою собі вічно затурканою особою, із хитромудрою гулькою на голові (чи в незмінно улюбленій сорочці) і вічним стосом паперів під пахвою, то мусимо вас застерегти: у цій статті ми розвіємо усі ваші шаблони, неначе вітер – пляжні парасольки.     

Як виявилося, немає нічого запальнішого за вчителів, які танцюють у дивовижному синхроні під композицію Боба Сінклера – Rock This Party. Саме у такий спосіб педагоги Волковського ліцею імені О. Масельського (у Харківській області) відсвяткували Останній дзвоник, викликавши феєричним флешмобом справжній захват у ліцеїстів та їхніх батьків.

Відео драйвового танцю на своїй сторінці опублікувала Наталія Осадча, зазначивши: «Хто сказав, що вчителі не в темі? Звісно – в темі!». Усього лише за 5 днів публікація набрала шалені 1,6 мільйонів переглядів і понад 1200 позитивних коментарів.

Насолоджуйтесь переглядом і спробуйте не танцювати =)

Посилання на Status Quo: https://www.sq.com.ua