Екс-керівника Кременчуцької поліції Коцара офіційно представили особовому складу харківської поліціїПовідомлення з Харкова.

Тепер уже колишній керівник поліції Кременчука полковник Олександр Коцар відсьодні офіційно очолив Київський відділ поліції Харкова. Його представив особовому складу начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області, колишній керманич поліції Полтавщини Олег Бех.

Як повідомили пре-служба поліції Харьківщини, Олег Бех зазначив, що Олександр Коцар давно працює в органах внутрішніх справ, досвідчений фахівець. Працював на різних посадах, останнє місце роботи — начальник Кременчуцького відділу поліції в Полтавській області.

Начальник ГУНП в Харківській області Олег Бех побажав новому керівникові якісної роботи на території Київського району.

Як повідомляла Кременчуцька газета, тимчасово виконувачем обов’язків керівника кременчуцьких поліцейських призначений Сергій Терела.

Олександр Коцар прийшов на керівну посаду у Кременчуцький міський відділ поліції рік тому, після того, як Вадим Могила був переведений на службу в Одесу. 

До речі, Вадим Могила теж пропрацював в Кременчуці близько року.

Сергій Терела тимчасово виконував обов’язки начальника у проміжок часу, поки Коцар не був призначений керувати поліцією Кременчука.

Нещадовно генерал поліції Олег Бех поїхав на службу в Харків, а поліцією Полтавщини керує полковник Замахін. 

Ірина Мініна

А поделиться?