Екс-депутат Харківської міськради Лесик заявив, що його «викрали»Співробітники СБУ затримали у Луганській області екс-депутата Харківської міськради Андрія Лесика.

Відомий своєю проросійською позицією депутат заявив, що його «викрали». Начальник прес-служби Управління СБУ у Харківській області полковник Владислав Абдула коментує:  «Дійсно, Лесик затриманий. Проводиться розслідування. Коментарі будуть пізніше».

Сам Лесика у Facebook  підкреслив: «Я, Лесик А.А, депутат Харківської міської ради, офіційно заявляю, що був змушений перебувати на лікуванні у Луганській області… Сьогодні о 7:00 на мене черговий раз здійснили напад співробітники УСБУ у Харківській області… На даний момент, силою, проти моєї волі мене посадили в автомобіль і везуть у невідомому напрямку…».

19 квітня охорона мера Харкова Геннадія Кернеса вивела із сесійної зали міськради екс-депутата Андрія Лесика, який з’явився на сесію. Лесик був депутатом Харківської міськради з 2010-го по 2015 рік, входив до фракції партії «Сильна Україна», а потім – «Українського вибору» Віктора Медведчука. Пізніше увійшов до фракції «Відродження». Лесик також очолює харківське відділення руху Медведчука. Він неодноразово демонстрував проросійську позицію, коментуючи конфлікт на Донбасі. На святкування 9 Травня у 2016 році Лесик прийшов на меморіал Слави у харківському Лісопарку із георгіївською стрічкою, чим спровокував сутичку із проукраїнськими активістами.

17 травня 2016 року депутати Харківської міськради позбавили Лесика депутатського мандату за «дії всупереч позиції партії, дешевий популізм та самопіар».

26 грудня Дзержинський райсуд Харкова відмовився скасувати рішення міськради.

А поделиться?