Два года на страже безопасности и порядка харьковчанПо случаю праздника патрульные отчитались перед харьковчанами о проделанной работе:

Сьогодні патрульній поліції Харкова виповнюється 2 роки! За час свого існування харківські патрульні виїхали на 463 656 викликів, які надходили на лінію 102, склали 18 715 адміністративних матеріалів у сфері порушення правил громадської безпеки та винесли 158 250 адмінматеріалів щодо порушення правил дорожнього руху. За два роки на дорогах нашого міста полісмени виявили 6 872 водія, які керували транспортними засобами із ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння. 1 775 затримань «по гарячим слідам» вдалося здійснити патрульним, а також виявити 140 осіб, які перебували у розшуку та зафіксувати 168 випадків ймовірної підробки документів.

А найголовніше, за період існування патрульної поліції Харкова, інспекторам вдалося врятувати більше 20 людських життів.

Патрульна поліція Харкова дякує громадянам за довіру та продовжує безперервно слідкувати за безпекою містян та гостей нашого міста.

Служити та захищати!!!

Реклама

А поделиться?