ДТП в Харкові: заарештовано другого водія «Volkswagen»Харківський суд обрав запобіжний захід Геннадію Дронову, який був другим учасником масштабної аварії, де загинули шестеро людей.

Про це повідомляє видання «Страна.ua».

Вчора у Київському суді міста Харкова відбулося слухання справи щодо ДТП у центрі міста, яке забрало життя шістьох людей. Це той самий орган правосуддя, де судили й водійку «Lexus» Олену Зайцеву. Однак, слухання справи здійснювала інша суддя. Вона обирала запобіжний захід водію автомобіля марки «Volkswagen Touareg» Геннадію Дронову.

Повідомлення про підозру йому вручили ще 6 листопада. Прокуратура підозрює, що Дронов почав рухатися на жовте світло, тоді й зіткнувся з машиною Зайцевої. Проте водій своєї провини не визнає. Він наголошує, що виїхав на перехрестя на зелене світло і вся його увага була зосереджена на пішохідному переході. За його словами, «Lexus» з’явився раптово, тому він не зміг вчасно відреагувати.

Наразі водій «Volkswagen» лікується на стаціонарі у медзакладі, однак чоловік був присутнім на суді. Він прийшов до зали суду у медичному ортопедичному комірі. Захищав його адвокат Сергій Перепелиця. Крім захисту, з Дроновим до суду прийшла дівчина-журналістка. Як зазначив водій, вона була присутня в машині під час ДТП. Сама журналістка коментарів не давала.

Звинувачення вимагало взяття Дронова під варту без права внесення застави. Прокуратура заявила, що є висновки судмедексперта, які ставлять під сумнів слова захисту про стан здоров’я Дронова. Прокуратура сумнівалася у тяжкості травм водія. Окрім того, суд відмовив у допиті свідків, аргументуючи це тим, що Дронов зможе на них впливати.

Адвокат стверджував, що дані, надані обвинуваченням, неповні і однобічні. Також підкреслив, що мало свідчень від свідків. Немає інформації про інших учасників дорожнього руху, які були в цей момент на перехресті.

Сам Дронов не вперше заявив, що не збирається ховатися від слідства, а готовий йому допомагати.

«Я законослухняний громадянин, я не маю порушень. Я готовий співпрацювати зі слідством, тільки б була встановлена ​​правда», — сказав водій «Volkswagen».

Наприкінці слухання суддя оголосив, що Геннадія Дронова заарештовано без права внесення застави. Тобто, підозрюваний отримав таку ж міру покарання, яке наразі відбуває Олена Зайцева.

Читайте також: Слідчий експеримент щодо ДТП у Харкові: Зайцеву привезли на місце трагедії

А поделиться?