ДТП в Харкові: стан здоров’я постраждалихМасштабна ДТП сталася 18 жовтня у центрі Харкова. Там зіткнулися два автомобілі — «Volkswagen» та «Lexus». Останню внаслідок зіткнення відкинуло у натовп людей, які стояли біля пішохідного переходу.

В аварії на місці загинули п’ятеро осіб, ще шестеро зазнали тяжких травм. Одна постраждала померла вже у лікарні.  Наразі двох пацієнтів виписали, троє — залишаються під наглядом лікарів.

Масштабна смертельна ДТП у Харкові

30-річна вагітна Жанна Власенко

Власенко, яка на шостому місяці вагітності, після ДТП провела 22 дні у медикаментозному сні. У штучну кому її ввели лікарі, аби не завдати шкоди дитині. Наразі жінка поступово одужує, але й досі відчуває біль. Про це розповів чоловік Жанни — Володимир Жолудь. Він зазначив, що у постраждалої досі болить голова, крім того, жінка травмувала ногу.

Стан малюка у Володимира не викликає побоювань. Він зазначив, що гінекологи стежать за здоров’ям дитини. Жолудь також вперше назвав стать майбутнього новонародженого малюка — подружжя чекає на дівчинку. 

Чоловік Жанни наголосив, що позиватиметься на Зайцеву.

Відео інтерв’ю з чоловіком Жанни опублікував  у соцмережах «Телеканал Прямий»:

У Жанни Власенко після ДТП діагностували черепно-мозкову травму та перелом таза. Тиждень тому вона прокинулася з медикаментозного сну.

27-річна Оксана Євтєєва (Берченко)

Вона єдина вижила з трьох членів її родини, які потрапили в ДТП. На місці аварії загинув чоловік Оксани Олександр Євтєєв. Згодом у лікарні померла і її молодша сестра Діана Берченко. 

Приблизно два тижні тому Оксана прийшла до тями. За оцінкою лікарів, дівчина вже почала одужувати — вона сама сідає та самостійно вживає їжу. Однак медики заборонили турбувати постраждалу. Через це батьки Євтєєвої досі не повідомили дочці про втрату близьких. 

Знайома Оксани Людмила Мащенко зазначила в коментарі «ГородХ», що постраждала здогадується, що її чоловік та рідна сестра загинули.

«Оксана фізично вже почувається краще, хоча у неї і сильно болить голова. Морально дівчина пригнічена. Батьки досі приховують від неї смерть чоловіка і сестри, але вона починає здогадуватися, що Саша не у відрядженні, а Діана не хворіє. Знадобиться допомога психолога, щоб підготувати її до страшної новини», — зазначила Мащенко.

А поделиться?