ДСНС не дали перевірити небезпечне підприємство через мораторій


КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Пославшись на дію мораторію, керівництво ПАТ «Вовчанський агрегатний завод» не пустило на підприємство інспекторів служби надзвичайних ситуацій, повідомляє УНН з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Перевірка повинна була відбутися в період з 15 серпня по 2 вересня. Незважаючи на те, що ПАТ «Вовчанський агрегатний завод» віднесений до категорії підприємств з високим ризиком ведення госпдіяльності, перевірку на предмет техногенної і пожежної безпеки провести так і не вдалося.

Перевіряючі були змушені звернутися до суду для отримання дозволу на перевірку. Суд задовольнив позов ГСНС і зобов’язав ПАТ «Вовчанський агрегатний завод» надати інспекторам допуск на підприємство.

Нагадаємо, через порушення правил пожежної безпеки в дитячому таборі «Вікторія» загинуло троє дітей.

Раніше УНН повідомляв, що ГСЧС зафіксувала різке збільшення пожеж у цьому році. У відомстві зазначають, що в усьому винен мораторій.

Після трагічного випадку в дитячому таборі, влада задумалася над скасуванням мораторію на перевірки бізнесу. Проти мораторію вже виступили в ГСНС, Мінприроди, Госпотребслужбе, а також Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

А поделиться?