ДСНС не дали перевірити небезпечне підприємство через мораторійКИЇВ. 31 жовтня. УНН. Пославшись на дію мораторію, керівництво ПАТ «Вовчанський агрегатний завод» не пустило на підприємство інспекторів служби надзвичайних ситуацій, повідомляє УНН з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Перевірка повинна була відбутися в період з 15 серпня по 2 вересня. Незважаючи на те, що ПАТ «Вовчанський агрегатний завод» віднесений до категорії підприємств з високим ризиком ведення госпдіяльності, перевірку на предмет техногенної і пожежної безпеки провести так і не вдалося.

Перевіряючі були змушені звернутися до суду для отримання дозволу на перевірку. Суд задовольнив позов ГСНС і зобов’язав ПАТ «Вовчанський агрегатний завод» надати інспекторам допуск на підприємство.

Нагадаємо, через порушення правил пожежної безпеки в дитячому таборі «Вікторія» загинуло троє дітей.

Раніше УНН повідомляв, що ГСЧС зафіксувала різке збільшення пожеж у цьому році. У відомстві зазначають, що в усьому винен мораторій.

Після трагічного випадку в дитячому таборі, влада задумалася над скасуванням мораторію на перевірки бізнесу. Проти мораторію вже виступили в ГСНС, Мінприроди, Госпотребслужбе, а також Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

А поделиться?