Дорожники завершают асфальтирование проспекта Любови Малой9 ноября 2017, 12:17

 

У четвер шляховики розгорнули свої масштабні роботи з асфальтування по проспекту Любові Малої в районі пташиного ринку. Ця ділянка дороги довжиною у 900 метрів була доволі зношеною. Ям та нарікань на стан асфальтобетонного покриття від автовласників було предостатньо, констатують шляховики. 

Антон Денисов виконроб

Да, действительно, дорожное покрытие по проспекту Любови Малой было сильно изношенное, присутствовало большое количество ям и выбоин. А особенно возле Птичего рынка и «Меховки». На данном участке между мостами планируем уложить порядка 1 200 нижнего слоя асфальта. Верхний будем уже укладывать в следующем году. Так же были установлены дополнительные дождеприёмные колодцы для отвода дождевых вод, которых раньше вообще не было. 

Цього року у Новобаварському районі пройшли доволі масштабні роботи з відновлення головних дорожніх артерій — проспектів Любові Малої та Новобаварського. Роботи з капремонту останього стартували ще навесні. Почали роботи від окружної дороги. І з того моменту шляховики пройшли та оновили, метр за метром, майже 3 кілометри проїзджої частини та 7 500 квадратних метрів пішохідних зон. 

Антон Денисов виконроб

В этом году мы сделали то, что автовладельцы ждали многие годы — капитально обновили покрытие на главных проспектах района. Которые соединяют Баварию с центром города и окружной дорогой. Я надеюсь, что автовладельцы по достоинству оценят нашу проделанную работу. 

Також сьогодні за інформацією профільного Департаменту у місті велися роботи з капремонту внутрішньоквартальних доріг та тротуарів за такими адресами як проспект Гагаріна, 46, Леся Сердюка, 10, Героїв Праці, 15-Б, Китаєнка, 5-В, Пермська, 9 та 11.

А поделиться?