До конца года в Харькове высадят 2000 деревьев2 ноября 2017, 13:06

 

У Харкові стартувала осіння кампанія з висадки дерев. Загалом до кінця року, протягом двох місяців, на території міста комунальники планують висади 2 тисячі молодих дерев. Більше того, зелений фонд міста налаштовані поповнити каштанами.

Вулиця Сумська. Навпроти палацу одружень спецтехніка та бригада комунальників. Одні готують лунки для висадки дерев, інші зрізають аварійні дерева. Стовбур всередині вже струхлявів, тому, була загроза, наголошують в Зеленбуді, що при сильних поривах вітру дерево могло зломатися. І таких, лише на Сумській — від оперного театру до парку Горького з два десяткии. Їх найближчим часом, планують  прибрати. А на їх місці, говорять комунальники,  висадять нові 

Андрій Дронь заступник директора СКП «Харківзеленбуд» 

Около 60 деревьев буде высажено, даже больше. Основная масса этот липа крупнолистная. Мелколиственная и крупнолиственная. Будем садить именно с комом земли — около метра. которые в контейнерах, которые прижились у нас в Харьковской области для того, чтобы они не получали стресс при пересадке. Почему именно сейчас, потому, что дерево вошло в стадию покоя, оно уже подготовилось к зиме. И мы не причиняем ему просто боли. Дерево будет себя лучше чувствовать , лучше приживаться на этой улице. 01:43      

Всі роботи проходять в рамках осінньо-зимової кампанії з висадки дерев, що стартувала на початку тижня.  Загалом до кінця року — протягом двох місяців на території Першої столиці зеленбудівці націлені висадити близько 2 тисяч молодих дерев. 

Андрій Дронь заступник директора СКП «Харківзеленбуд» 

По всем местам города Харькова. Парки, скверы, улицы. То есть сейчас высаживаются, на данный момент, высаживается пр.Гагарина. Клены шаровидные прекрасной формы. Там около 70 штук. В основном мы пытаемся садить те деревья, которые приживаются у нас хорошо. Это ясень, клен, липа. Попробуем немножко каштаны, это мы первый раз за сколько лет, мы попробуем высаживать каштаны.

До кінця року у Харкові планують також впорядкувати і заражені омелою дерева та прибрати ті, що несуть загрозу як перехожим так і міському транспорту. А таких проблемних дерев у Харкові, кажуть в СКП «Харківзеленбуд, близько п’ятисот. 

Як зазначили на спеціалізованому комунальному підприємстві висадка дерев на території Харкова проходитиме і у разі сніжної погоди. Оскільки дерева в такий період перебувають в сплячці. Тому їх не лякають ні сніг, ні мороз. Більше того, вони краще приживатимуться. Крім того, завдяки новій надсучасній спецтехніці, висаджувати вдається оперативніше. Зручні і мобільні спецмашини, не лише швидко виколупують старі пеньки, а й викопують лунки.

Андрій Дронь заступник директора СКП «Харківзеленбуд» 

Город купил для нашего предприятия довольно большое количество техники. На данный момент мы видим Авант. просто спасение для нашего предприятия. Во всяком случае для нас это очень большая подмога. Он и чистит и снег убирает, работает метелкой, работает пенькопонижателем. Все , что можно придумать для садово-паркового хозяйства, для городского хозяйства у нас уже почти все закуплено. Купили несколько машин, которые скажем используются  для перевозки большеразмерных комов с деревьями. Это машина с манипулятором. 

А поделиться?