До Харкова приїхали австралійські улюбленці (ФОТО)У харківському екопарку оселилися кенгуру

Depo.

Сьогодні 10:14

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі харківського екопарку,до Регіонального ландшафтного парку з приватного зоопарку переїхали пара кенгуру Беннета і самець рудого кенгуру.

За їхніми відомостями, тварини пройшли всі обов’язкові процедури, почувають себе добре і освоюються на новому місці.

«До настання весни вони будуть знаходитися в зимниках, а як потепліє — перейдуть в експозиційні вольєри, де ними зможуть помилуватися глядачі. Кенгуру Беннета в нашому екопарку зараз троє — дві самки і самець, розраховуємо, що між собою вони порозуміються. А ось нареченого для нашої самки рудого кенгуру ми підшукували давно. Тепер у нас два представника цього найбільшого на планеті виду сумчастих, і ми сподіваємося на появу у них потомства. Зараз майбутня пара знайомиться, звикає один до одного», — розповіла заступника директора екопарку з зооветеринарних питань Валерія Іващенко.

Довідка Depo.Харків. Батьківщина і кенгуру Беннета, і рудого велетенського кенгуру — Австралія. Перший, який отримав ім’я на честь натураліста Джорджа Беннета, вважає за краще жити у вологих тропічних лісах. Ареал другого, чия назва підкреслює великий розмір тіла цього ссавця — сухі савани. Обидва види у себе на батьківщині ще досить численні, але через господарську діяльність людини вони теж перебувають під загрозою поступового вимирання.

Як повідомляв Depo.Харків, нещодавно в екопарку народилося дитинча бабуїна, він уже знаходиться разом з групою родичів у зимовому вольєрі.

А поделиться?