До 390-річчя с. Андріївка Харківська «Солідарність» відкрила спортивні майданчики / ФотоДо 390-річчя селища Андріївка у Балаклійському районі урочисто були відкриті сучасний, багатофункціональний спортивний майданчик із синтетичним покриттям та майданчик з пляжного волейболу.

Право перерізати червону стрічку та забити перший м’яч у ворота надано  депутату Харківської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Анатолію  Русецькому, який доклав немало зусиль, щоб ця подія відбулася.

За словами депутата, тепер кожен мешканець громади має змогу займатися  волейболом, баскетболом, міні-футболом та великим тенісом.

«На території Балаклійського району це вже не перший спортивний майданчик, і сподіваємось, не останній», — зазначив Анатолій Русецький.

В рамках святкових заходів на новому майданчику проведено перший обласний турнір з міні-футболу серед дівочих команд 2005-2006 р.н. та районний турнір серед юнацьких команд. Після закінчення турніру  відбулося нагородження призерів медалями, почесними грамотами та цінними подарунками.

Реклама

А поделиться?