Діти Харківщини показали найвищий клас, — Світлична (ВІДЕО, ФОТО)У обласному фіналі конкурсу «Яскраві діти України» перемогла Поліна Пісарцова з Дергачів 

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, змагання юних вокалістів відбулись 10 жовтня в ХНАТОБі.

У фіналі конкурсу визначили переможців у трьох вікових категоріях та власника гран-прі. При голосуванні за переможця співпали думки професійного та дитячого журі.

У результаті на національному відборі Харківщину представить 12-річна Поліна Пісарцова з Дергачів. Вона навчається в місцевій гімназії № 3 і займається вокалом із 6 років. Також дівчинка грає на фортепіано та танцює.

«Але найбільше я люблю співати, — сказала переможниця. — Для мене пісня – це право на самовираження. Це моя творчість та місток до людей. Завдяки музиці я висловлюю свою почуття та емоції. Звичайно, я дуже хотіла перемогти, були сподівання, проте я себе так налаштовувала, щоб не засмутитися. Зараз я дуже рада!».

Вітаючи Пісарцову з перемогою, голова Харківської ОДА Юлія Світлична, якаочолила журі обласного фіналу конкурсу, побажала співачці перемогти в Києві та представити країну на пісенному фестивалі SanremoJunior у Італії.

«Сьогодні ми побачили ще раз, наскільки наші діти талановиті. Сподіваюся, що кожен із тих, хто не здобув перемогу сьогодні, отримає її в наступних конкурсах», — сказала керівник області.

Світлична зізналася, що обирати переможця було дуже важко.

«За оцінками журі діти Харківщини показали найвищий клас. Це особливо приємно, адже в регіонах країни пройшло вже 6 фінальних конкурсів. Поліна — надзвичайно талановита дівчина, яка прославить Харківщину», — сказала голова Харківської ОДА.

Під час нагородження фіналістів обласного етапу вона також вручила спеціальний приз від ОДА наймолодшому учаснику вокальних змагань – 6-річному Андрію Сердюку з Куп’янська.

«Сьогодні це діти, але не забуваймо, що завтра до рук цих дітей перейде наша Україна, — підкреслив, вітаючи переможців член журі конкурсу, народний артист України Тарас Петриненко. — Від того, якими вони стануть, залежить наше майбутнє. Я впевнений: якщо діти присвятили себе музиці, вони вже ніколи не зможуть бути поганими».

Під час церемонії нагородження фіналістів засновник ГО «Яскраві діти України», народний депутат Ярослав Москаленко подякував керівнику Харківської ОДА за організацію етапу в області. «Політики живуть від виборів до виборів, а державні люди живуть майбутнім своєї країни», — відзначив Москаленко.

Народний депутат Ірина Луценко, яка брала участь у організації етапу змагань на Рівненщині та завітала на харківський фінал, звертаючись до учасників вокального свята, не стримувала емоцій: «Діти, ви неймовірні! Ви амбіційні, ви патріотичні, талановиті, впевнені в собі, сильні, справжні яскраві діти України. Українська пісня — це код української нації. Кодуйте світ Україною. Показуйте всім, що Україна не тільки воює, Україна любить, Україна співає. Україна – надзвичайна країна. Творіть Україну у світі!».

На своїй сторінці в Facebook Світлична додала, що виступ Пісарцової був дуже яскравим.

«На головній сцені Оперного театру співали юні таланти Харківщини. 40 талановитих дітей з усіх районів та міст області боролися за право бути найкращим у фіналі регіонального етапу Національного конкурсу «Яскраві діти України», — написала Світлична. — Найкращі всі! Але переможця обрано! Знайомтесь — Пісарцова Поліна, 12 років, Дергачівський район. Дуже яскравий виступ!».

Вона висловила надію, що саме харківська співачка переможе у фіналі національного конкурсу, а в перспективі – і на Міжнародному дитячому фестивалі в Італії.
Лауреатами обласного фіналу конкурсу «Яскраві діти України» стали:

— У 1-й віковій категорії (від 6 до 9 років): Ангеліна Дмитрикова з Харкова (диплом 1 ступеня); Андрій Сердюк з м. Куп’янськ (диплом 2 ступеня); Мар’яна Гамаль із Мереф’янської ОТГ (диплом 3 ступеня);

— У 2-й віковій категорії (від 10 до 12 років): Марія Краснощок з Харкова (диплом 1 ступеня); Єлизавета Носік із Нововодолазького району (диплом 2 ступеня); Сабіна Применко з Валківського району (диплом 3 ступеня);

— У 3-й віковій категорії (від 13 до 14 років): Анастасія Лоскот з Харкова (диплом 1 ступеня); Владислав Таран із Балаклійського району (диплом 2 ступеня); Олена Іващенко з м. Люботин (диплом 3 ступеня).

А поделиться?