Депутаты горсовета собрались на внеочередную сессию и приняли решение оказать финподдержку КП «ХТС»Депутати Харківської міської ради зібрались на позачергову сесію. Питання, яке потрібно вирішити, вкрай важливе для всього міста. Мер Геннадій Кернес підписав розпорядження про початок опалювального сезону. З понеділка почнуть підключати соціальну сферу, але комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» опинилось у скрутному становищі. З держбюджету немає компенсації за надані пільги та субсидії, а субвенцію з державного бюджету на житлово-комунальну сферу використали у повному обсязі.

Галина Даудова заступник директора Департаменту бюджету та фінансів

Ожидаемая задолженность по льготам и субсидиям коммунальному предприятию «ХТС» составляеТ более 600 млн гривен. Следующей причиной, оказавшей существенное влияние на финансовый результат деятельности КП, является невыполнение закона  Украины «О государственном бюджете» в части компенсации разницы в тарифах, которые финансируются также за счет субвенции из государственного бюджета. 

Компенсація в тарифах має скласти двісті вісімдесят п’ять мільйонів гривень, розповідають у профільному департаменті. При цьому потрібно забезпечити нормальні умови для запуску тепла та забезпечення харків’ян гарячою водою, наголосив міський голова. Всі питання, що пов’язані з підготовкою комунальних підприємств до початку зими вирішені на сто відсотків. Але «Теплові мережі» мають зобов’язання перед постачальниками енергоресурсів. Тож комунальному підприємству потрібна фінансова підтримка.   

Геннадій Кернес Харківський міський голова 

На сегодняшнюю минуту, на сейчас около 200 домов в Харькове еще не обеспечены горячей водой, потому что находятся в работе, ведутся ремонтные работы, регламентные. К вечеру, я надеюсь, как сейчас меня заверил директор КП «ХТС», что таких домов будет не более 50-ти. И в дальнейшем, с понедельника будет включена социальная сфера — это детские садики, больницы и так дальше для наших детей, малышей, для людей, которые находятся в медицинских учреждениях, в культурной сфере.

Депутати підтримали мера і ухвалили рішення — надати тепловикам фінансову допомогу. А саме у розмірі ста тридцяти мільйонів гривень. Її підприємство отримає за умови перевиконання дохідної частини бюджету міста за останні дев’ять місяців.  За це рішення проголосували п’ятдесят сім депутатів. Наприкінці сесії, мер звернувся до представників всіх фракцій із пропозиціями.

Геннадій Кернес Харківський міський голова 

Работать эффективно, результативно и работать только на благо жителей города Харькова, как наш девиз звучит — «Любить Харьков, работать для людей!», но не работать на пиар, не работать на срыв сессий, не работать ни на какие подрывные акции.

А вже після сесії міський голова підписав розпорядження про початок подачі тепла у будинки харків’ян з п’ятнадцятого жовтня.

Реклама

А поделиться?