Депутати Харківської облради готують заяви з приводу погроз Кучера, — політологДепутати Харківської обласної ради повідомляють про погрози з боку губернатора Харківської області Олексія Кучера. Про це в Facebook повідомив політолог Андрій Золотарьов.

За словами Золотарьова, депутати облради повідомили йому, що протягом останніх декількох днів Олексій Кучер запрошував до себе в кабінет представників депутатського корпусу з різних фракцій. Під час зустрічей він наполягав на тому, щоб депутати не провалили бюджетні питання на сесії обласної ради 5 грудня.

Один з депутатів, за словами Золоторьова, розповів, що спочатку бесіда була тактовною. Кучер нібито говорив про те, що потрібно підтримати бюджет і програму соціально-економічного розвитку. На ремарку співрозмовника, що ці питання будуть розглядатися об’єктивно з урахуванням того, що є недоробки, губернатор, за словами політолога, почав погрожувати можливими проблемами і кримінальними справами.

«За моєю інформацією, депутати готують відповідні заяви. Чи дасть це ефект — питання відкрите. А ось те, що в нинішній ситуації поганий мир кращий за добру сварку, сподіваюся, ніхто під сумнів ставити не буде», — написав Золотарьов.

Нагадаємо, раніше портал «Коментарі. Харків» писав, що заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач розповів про можливе висловлення недовіри губернатору Харківської області Олексію Кучеру.

Приєднуйтесь до нас в Telegram — «Пульс Харкова» — і будьте в курсі найцікавіших і важливих новин міста та Харківської області.