День міста Чугуїв відзначив відкриттям дитячої бібліотекиПривітав чугуївців з подвійним святом голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. В урочистому відкритті бібліотеки взяли участь Чугуївський міський голова Галина Мінаєва, депутати обласної ради.

Повідомляє сайт ЧУГУЇВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Харківської обласної ради.

Міні-проект «Бібліотека – центр спілкування та інтелектуального розвитку дітей та підлітків» був підготовлений ініціативною групою міста.

На капітальний ремонт приміщення, утеплення фасаду будівлі, ремонт системи опалення, встановлення електрокотла,  металопластикових дверей, закупівлю меблів та стелажів було спрямовано 450 тисяч гривень, з них 100 тис.грн – з обласного бюджету, 340 з міського та додатково залученого джерела, вклад конкурсанта – 10 тис.грн.

Також в бібліотеці, послугами якої вже користуються  3.5 тисяч читачів,  буде створено майданчик «Мульти-Ленд» – це поєднання освіти, інформаційних технологій, корисного дозвілля та розваг. У найближчих планах – відкриття при бібліотеці лялькового театру.

Як зазначив Сергій Чернов, «подібну бібліотеку складно знайти навіть в обласному центрі.  Вона надсучасна, красива, яскрава та інформативна. Діти можуть тут не лише отримувати нові знання, але й приємно проводити час разом із друзями. Зичу громадам Харківщини якомога більше проектів, на кшталт чугуївським».

Джерело: ЧУГУЇВ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Реклама

А поделиться?