Дело бывшей харьковской няни, обвиняемой в пытках: заседание не состоялось

Декабрь 6, 2018 18:35Сьогодні, 6 грудня, в Дзержинському суді Харкова мали продовжити розгляд справи колишньої няні дитини з ДЦП, обвинуваченої в тортурах своєї підопічної. Як повідомили кореспонденту «Коментарі. Харків» у прес-службі прокуратури Харківської області, засідання не відбулося у зв’язку з хворобою адвоката обвинуваченої.

Засідання перенесли на 11 січня 2019 року (на 11.30).

Нагадаємо, про шокуючий інцидент стало відомо в березні 2018 року. Мама 14-річної дівчинки, яка страждає на ДЦП, оприлюднила відео, зняте прихованою камерою. На записі видно, як няня кілька разів б’є дівчинку долонею по обличчю і голові та в цілому недбало і грубо поводиться з дитиною, яка фактично не може пересуватися самостійно. В кінці запису видно, що жінка відштовхує дитину, й дівчинка падає на підлогу.

Як писали «Коментарі. Харків», 46-річній колишній няні повідомили про підозру за фактом нанесення умисних легких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 125 КК України) малолітній дитині. Але в ході слідства були зібрані докази, які дали підстави для зміни підозри — дії жінки перекваліфікували за ч. 1 ст. 127 КК України (катування). Колишній няні загрожує до п’яти років за гратами.

Читайте також: У пансіонаті під Харковом співробітниця побила літнього чоловіка віником.

А поделиться?