Декан ХНУВС з шістьма квартирами у Харкові став губернатором Полтавської областіУ понеділок, 11 листопада, президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Олега Синєгубова губернатором Полтавської області. Про це свідчить інформація на сайті голови держави.

Олегу Синєгубову 36 років, він є кандидатом юридичних наук і деканом Харківського національного університету внутрішніх справ. У минулому він вже намагався очолити Полтавську обласну державну адміністрацію — у 2017 році він був одним з претендентів на посаду губернатора. А у 2018 році Синєгубов претендував на посаду судді Вищого антикорупційного суду, втім, конкурс він не пройшов.

Під час позачергових парламентських виборів влітку 2019 року Синєгубов був довіреною особою кандидата в депутати від «Слуги народу» Олексія Красова.

Крім того, Сінєгубову належать ТОВ «Насіння Слобожанщини» і ТОВ «Синєгубов, Соболєв і партнери». Він також є співзасновником кількох підприємств, серед яких: ТОВ «Сібон сервіс», адвокатське об’єднання «розкосими Лойес Груп».

Згідно з даними його декларації, Синєгубов і його дружина володіють сім’ю квартирами: шістьма в Харкові і однією в столиці. Також у них є два авто: Porshe Cayenne 2010 року випуску і Mercedes-Benz GL 550 2011 року. Крім того, він задекларував 20 тис. доларів заощаджень.

Нагадаємо, як повідомляв портал «Коментарі. Харків», 6 листопада Володимир Зеленскьий представив у Харкові нового губернатора Олексія Кучера. 

Приєднуйтесь до нас в Telegram — «Пульс Харкова» — і будьте в курсі найцікавіших і важливих новин міста та Харківської області.