ДБР звинуватила підполковника МВС у вимаганні грошей з підприємців Харківщині«Реформовані» правоохоронці Арсена Авакова не припиняють дивувати своєю жадібністю та безкарністю.

Черговий випадок стався з начальником територіального відділу поліції Харківської області, який хотів нажитися на «сприянні бізнесу» неназваного громадянина, поінформували у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

Вказаного співробітника міністерства внутрішніх справ уже затримали згідно з відкритим провадженням за частиною 3 статтею 368 Кримінального кодексу України.

Фігуранту інкримінують неправомірне вимагання грошових коштів на суму 40 тисяч гривень за не перешкоджання лісозаготівлі й переробки деревини, а також допомогу у вирішенні «несподіваних» проблем.

«Оперативними працівниками ДБР встановлено, що підполковник поліції 9 січня 2021 року отримав першу частину хабаря (20 тис. грн). Після одержання ним 21 січня 2021 року другої частини визначених грошових коштів у сумі 20 тис. грн детективи затримали правоохоронця в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру, обрання відносно нього запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади», – прокоментували у пресслужбі ДБР.

Тепер уже колишньому начальнику поліційного відділку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років із конфіскацією майна.

Між тим, «Останній Бастіон» вже 7 років говорить про те, що структура МВС наскрізь є корумпованою і потребує якісного оновлення, а не фасадного реформування.