ЦВК назвала офіційну причину зняття Куницького з виборів у ХарковіЦентральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата по 169-му округу в Харкові від партії «Слуга народу» Олександра Куницького

Як передає Depo.Харків, про це йдеться на сайті Центральної виборчої комісії.

 

Згідно відкритої інформації, ЦВК скасувала реєстрацію Куницького вчора, 11 липня, через порушення вимог ст. 9 Закону України про вибори народних депутатів.

 

 

 

Довідка Depo.Харків. У Законі «Про вибори народних депутатів України» стаття 9 має назву «Право бути обраним». Тут наводиться вичерпний перелік підстав, що дають право бути обраним до парламенту. Зокрема, депутатом може бути обраний громадянин України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п’яти років.

 

Не може бути висунутий кандидатом й обраний депутатом громадянин, який має судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена і не знята у встановленому законом порядку.

 

Як повідомляв Depo.Харків, Куницький балотувався за підтримки партії «Слуга народу» в Харкові. Під час однієї із зустрічні із виборцями він сам підтвердив, що з 12 років має громадянство Ізраїлю. Крім цього, Куницький проходив службу в армії цієї країни.

 

Центральна виборча комісія 11 липня зняла з виборів кандидата по 169-му округу в Харкові від партії «Слуга народу» Олександра Куницького.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у
Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;