Цієї суботи харківські співачки виступлять на нацвідборі на Євробачення (відео)Дає два концерти у Харкові та одразу до столиці. Співачка GARNA стверджує – готова здивувати глядачів на національному відборі на Євробачення.

Альона Левашева, співачка Сейчас есть такая тема кибербулинга и собственно на меня она очень сильно повлияла. С детва меня очень обижали и это происходило и во взрослом возрасте. То есть люди оценивали не мое выступление, а мой внешний вид. Мою полноту. Это подвигнуо меня создать такой проект под названием “GARNA”. 

GARNA – сольний проєкт, який створила харківська співачка Альона Левашова та продюсер Олексій Хорольський . Артистка розповідає: змалку мріяла представити Україну на Євробаченні. GARNA вперше виконуватиме свою пісню “Who we are” на великій сцені. Розповідає, що раніше вже виступала перед багатотисячною аудиторією, але саме цією композицією хоче донести до глядачів, що треба любити себе, знати хто ти є та залишатися собою.

Альона Левашева, співачка Я представила большой зал и как-то возник вот этот вопрос: who we are? Как будто все люди поют. Примерно я её написала за 10-15 минут. Это произошло легко. 

Олексій Хорольський, продюсерСильные стороны смелость в первую очередь, потому что она не боится трудностей. Это огромнейший опыт на сцене. 

Є від Харкова і ще один учасник – хіп-хоп гурт FO SHO. Свій перший кліп три сестри-афроукраїнки – Бетті, Маріам і Сіону Ендале – випустили в червні минулого року. Зараз дівчини живуть у Києві.

Вісім учасників змагатимуться у другому півфіналі нацвідбору. З них оберуть трьох. А вже двадцять другого лютого у фінал вирішать хто представить Україну на Євробаченні в Нідерландах.