Что интересного ждет молодежь Харькова летом: программа уличных фестивалей9 мая 2017, 13:21

 

Навесні і влітку парад оркестрів — не єдине цікаве, що буде для харків’ян біля ХНАТОбу. Адже це місце давно полюбилось представникам вуличних культур, і саме тут вони незабаром проведуть яскравий та масштабний фестиваль.

Не всюди до вуличних культур ставляться серйозно. Але в Харкові їх підтримують. Адже спорт в місті схвалюють в  усіх його проявах. Тому в профільних відомствах міста створили всі умови для розвитку вуличних культур. І як результат — цілий перелік яскравих подій та заходів, організованих молоддю за підтримки міськради. 

Єгор Матюхін організатор «Фестивалю вуличних культур»

27 мая состоится самый большой фестиваль уличных культур на восточной Украине и один из ТОП-овых фестивалей в нашей стране. На нем будут представлены около 10 видов уличных культур — паркур, воркаут, брейк-данс, BMX, скейтбординг, роллер-блейдинг, стритбол. Также у нас будет зона уличной еды, стрит-арт площадка и граффити.

Все це можна буде побачити на площі біля ХНАТОБу, з одинадцятої ранку і до пізнього вечора. Видовище, традиційно, буде безкоштовним і доступним для всіх. І вже незабаром представники вуличних культур Харкова збираються влаштувати ще кілька яскравих подій для прихильників цього руху, для всіх харків’ян та гостей міста.

Єгор Матюхін організатор «Фестивалю вуличних культур»

24-25 июня пройдет фестиваль воркаут-культуры, тоже возле ХНАТОБа. Дальше у нас пройдет фестиваль 5-6 августа там же, будет фестиваль райдер-культур, это BMХ, скейтбординг, роллинг, блейдинг и скутер. 19-20 августа на 116-ой школе пройдет фестиваль уличного баскетбола украинской стритбольной лиги, а также отборочный тур Украины на международный фестиваль уличного баскетбола «Гетто» в Латвии.

Низка цікавих заходів запланована представниками вуличних культур і на вересень і на жовтень, словом, аж до холодів. Адже літо — самий сезон для воркаутерів, скейтерів та страйкболістів. 

А поделиться?