«Чорний список» Євросоюзу: в аеропорті розповіли про долю міжнародних рейсів з Харковасьогодні, 15:26
• Елена Волкова


У прес-службі аеропорту «Коментарям» розповіли, що ситуація з коронавірусом і повітряним простором динамічно змінюється, але рейси з Харкова будуть виконані за планом

Євросоюз погодив список з 14 країн, громадяни яких можуть в’їжджати в країни ЄС з 1 липня. Однак України в ньому нібито немає. «Коментарі» дізналися, чи зміниться робота Харківського аеропорту, який анонсував міжнародні рейси на липень.

Як розповіли нам в прес-службі аеропорту «Харків», на сьогоднішній день остаточного і єдиного рішення по режиму перетину кордонів для українців в країни ЄС не існує.

“Країни ЄС самостійно приймають рішення про обмеження щодо осіб, які можуть перетинати кордон з метою тимчасового перебування на території держави чи транзиту. Виходячи з цього авіакомпанії приймають рішення про відновлення авіасполучення», — пояснюють у прес-службі аеропорту.

Так, наприклад, 19 червня авіакомпанія Wizz Air відновила рейси «Харків-Будапешт» і перевозить тих пасажирів, які на сьогоднішній день володіють необхідними документами для в’їзду в Угорщину згідно з вимогами країни.

“У липні ми очікуємо поступове відновлення інших рейсів авіакомпаній Wizz Air і Ryanair, які заявлені в нашому розкладі. Однак, перед плануванням подорожі ми настійно рекомендуємо нашим пасажирам ознайомлюватися з вимогами країни призначення, так як в більшості країн діє обмеження на в’їзд окремих категорій громадян. Найбільш точною інформацією володіють посольства і консульства країни призначення», — кажуть в аеропорту «Харків».

На даний момент ситуація досить динамічно змінюється, тому всіх пасажирів просять стежити за оновленнями.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть