Чому на лаві підсудних Зайцева? Адвокат на суді про ДТП в Харкові намагається звинуватити іншого водіяАдвокат Олени Зайцевої в залі суду наполягає, що ДТП в центрі Харкова з п’ятьма загиблими, було спровоковане діями іншого водія — того, що перебував за кермом Volkswagen Touareg.

«На відео добре видно, що саме автомобіль Volkswagen Touareg зіткнувся з Lexus. Явно видно, що Volkswagen Touareg перед початком руху знаходився за стоп-лінією в недозволеному місці. Добре видно, що Volkswagen Touareg починав рух на жовтий сигнал світлофора. З цього приводу питання: чому на лаві підозрюваних Олена Зайцева? Вважаю, що в діях водія Volkswagen Touareg ознаки порушень правил дорожнього руху», — сказала адвокат підозрюваної Юлія Козир, передає Еспрессо. ТВ.

Крім того, захисник Зайцевої заявила, що підозра її клієнтці є необґрунтованою без висновку судової автотехнічної експертизи.

Раніше і сама Зайцева озвучила таку ж заяву про необгрунтованість підозри прокуратури на її адресу.

Нагадаємо, 18 жовтня на вулиці Сумській в центрі Харкова позашляховик в’їхав у натовп пішоходів. Зараз повідомляється про п’ять загиблих. Крім того, сторона звинувачення на суді заявила, що згідно з результатами експертизи, в крові у Зайцевої були виявлені сліди опіатів.

Член колегії МВС України Антон Геращенко повідомив, що Зайцева під час смертельного ДТП в центрі Харкова брала участь в незаконних вуличних гонках на авто Lexus, тому навіть не намагалася загальмувати в момент зіткнення.

ВІДЕО

А поделиться?