Чиновниця Кернеса придбала нову Toyota, хоча офіційно не мала на неї грошейПрацівниця Департаменту економіки та комунального майна Харківської міськради Інесса Радченко придбала автомобіль Toyota RAV4 Hybrid, хоча за декларацією не мала на це коштів

Depo.

Сьогодні 09:30

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у «Харківському антикорупційному центрі», відповідна інформація вказана у повідомленні про суттєві зміни до декларації головного спеціаліста відділу підприємств комунальної власності управління тарифної політики Департаменту економіки та комунального майна Харківської міськради Інесси Радченко, яке опубліковано у Єдиному державному реєстру декларацій.

За даними «ХАЦ», вартість автомобіля Toyota RAV4 Hybrid 2017 року випуску склала 839 тис. грн.

При цьому чиновниця пропустила терміни подачі повідомлення про зміни до майнового стану, адже купила авто ще у вересні, а на подачу інформації до НАЗК відводиться 10 днів з моменту придбання майна.

У декларації за 2016 рік чиновниця вказала, що живе лише на соціальну допомогу, яка видається при народженні дитини.

Крім того, вона показала, що разом із чоловіком мешкає на 17 кв. м. Також вона була власницею іншого авто — Toyota Corolla 2008 року випуску.

Дохід її чоловіка — Євгена Радченко, який працював начальником Управління Держгеокадастру у Первомайському районі Харківської області, вказаний не був. Однак, за даними його декларації, за рік він заробив 51 тис. грн.

При цьому Радченко не показав в декларації 2 га землі, які його дружина минулого року отримала у Балаклійському районі.

Інших доходів у родини не було.

Як повідомляв Depo.Харків, харківська підземка віддала ще майже 4 млн грн фірмі із сумнівними зв’язками.

А поделиться?