Через чергову аварію і провалля на колекторі у Харкові без води залишаються десятки тисяч людейКомунальники не дають прогнози, коли завершать ремонт.

Без води і з проваллям. У Харкові чергова аварія на колекторі. Через неї мешканці більше ніж півсотні багатоповерхівок лишилися без холодної води, а внаслідок підмиву ґрунту утворилась яма, в яку втрапив легковик. Роботи із відновлення водогону тривають з ночі, йдеться в ТСН.12.00.

Води у майже семи десятках будинків спального району Олексіївка немає і досі. До того ж вчора надвечір посеред гаражного кооперативу утворилось велитенське провалля.

У нього навіть провалився позашляховик. Він був припаркований і під ним земля просто пішла донизу. Комунальники кажуть, вода з дірявої труби підмила ґрунт, і він не витримав. зараз авто вже евакуювали. Тривають ремонтні роботи. Комунальники скаржаться, що цей гаражний кооператив побудували без узгодження із містом. І власне на цих землях не можна було нічого зводити, адже тут прокладені труби колектора. І це охоронна зона.

Колектор працює на цілий мікрорайон. Це переважно дев’яти та шістнадцяти поверхові будинки, тож кількість людей без водопостачання — десятки тисяч. Зараз технічну та питну воду людям підвозять цистернами.

ВідеоМешканці багатоповерхівок залишились без холодної води через аварію на колекторі у Харкові

А внаслідок підмиву ґрунту утворилась яма, в яку втрапив легковик. Роботи із відновлення водогону тривають з ночі. Зараз технічну та питну воду підвозять жителям мікрорайону цистернами. На скільки затягнеться ремонт колектора, комунальники не повідомляють.

Зараз на колекторі відкачують воду. У водоканалі розповіли, що намагаються переключити будинки на резервні лінії, щоб дати людям воду якомого швидше. Наскільки затягнеться ремонт самого колектору, комунальники поки що не повідомляють.