«Це клоунада» — потерпілі не вірять у хворобу ЗайцевоїСлухання у справі смертельної аварії на вул. Сумській в Харкові не відбулося. Підозрювана Олена Зайцева поскаржилася на погане самопочуття. Фото — Народна Правда

На засідання у справі масштабної аварії на вул. Сумській у Харкові прийшли родичі загиблих та потерпілих. Вони не вірять у раптову хворобу підозрюваної Олени Зайцевої. Впевнені, що вона просто затягує судовий процес. Про це сказали у Київському районному суді сьогодні, 16 жовтня.

«Це просто клоунада. На минулому засіданні адвокат Зайцевої зачитала список її захворювань. А як при такій кількості довідок її могли допустити до отримання водійських прав? «, — каже Ігор Берченко, батько загиблої Діани та постраждалої Оксани.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд у справі Зайцевої-Дронова отримав інший поворот

Адвокат потерпілих Лариса Матвєєва виступила проти перенесення засідання і запропонувала викликати «швидку» в залу суду для обстеження і з’ясування точного діагнозу Зайцевої. Суддя погодився з цією пропозицією. В суді оголошено було перерву.

Наступне судове засідання відбудеться 24 жовтня.

У судовому засіданні про смертельну аварію на вул. Сумській у Харкові оголосили перерву. Підозрюваній Олені Зайцевій викликали «швидку». Скаржилася на підвищений тиск та судоми, не могла іти.

×

А поделиться?