Це його особиста думка: Кернес прокоментував слова віце-прем’єра про зоопарк у ХарковіМер Харкова Геннадій Кернес прокоментував слова віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка про те, що вартість реконструкції зоопарку у Харові складе 1,4 млрд грн.

Depo.

Сьогодні 12:48

ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, під час чергової сесії міськради сьогодні, 8 листопада, депутат Ігор Черняк попросив прокоментувати слова Зубка.

У цей момент на трибуні була директор Департаменту культури Харківської міської ради Світлана Бабицька, однак слово взяв мер Харкова Геннадій Кернес.

«Відповідно до порядку, все ми повинні узгодити в Кабінеті міністрів України, що зараз і відбувається, тому висловлювання віце-прем’єра Зубка про той чи інший варіант реконструкції зоопарку в місті Харкові — це його особиста думка, а ми звернулися до Кабінету міністрів України», — сказав Кернес.

Як повідомляв Depo.Харків, віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час розмови із першим заступником мера Харкова Ігорем Тереховим на селекторній нараді щодо проходження опалювального сезону заявив, що кошторисна вартість будівництва Харківського зоопарку складає 1,4 млрд грн.

А поделиться?