Богодухівський будинок-інтернат залучає грантові кошти та постійно поліпшує умови перебування дітейУ рамках робочого візиту на Богодухівщину голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні відвідав Богодухівський дитячий  будинок-інтернат та ознайомився з результатами проведених робіт.

Повідомляє сайт БОГОДУХІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Харківської обласної ради.

На сьогодні у будинку-інтернаті проживає та виховується 121 особа, з яких 63 дитини з вадами розумового та фізичного розвитку, 29 – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.  У молодіжному відділенні будинку-інтернату проживають 58 осіб старших за 18 років.

В установі проводяться лікувально-реабілітаційні заняття, заняття з приготування їжі та ведення домашнього господарства,  логопедична корекція. Також працюють гуртки художньої творчості (ляльковий театр, пісочна анімація, хореографічний гурток, вокальний гурток),додаткових видів ручної праці (вишивання, шиття, декоративно-прикладного мистецтва) та фізкультурного дозвілля.

Як розповів Сергій Чернов, у планах організація та проведення благодійного ярмарку, на якому будуть представлені творчі роботи вихованців комунальних закладів облради.

Сучасно оснащене приміщення інтернату сприяє різноманітному дозвіллю вихованців. За словами керівництва дитячого будинку-інтернату, за останні півтора року їм вдалося залучити до співпраці з удосконалення надання соціальних послуг благодійні фонди, громадські організації, підприємства, установи району та області.

Завдяки цій співпраці  відремонтована та оснащена новими меблями лікувально-виробнича майстерня; медичний пункт оснащений новим медичним обладнанням, електрокардіографом, апаратом ультразвукової діагностики; відділення для ліжково-хворих дітей оснащено новими сучасними дитячими функціональними ліжками та новими меблями; відремонтовано та оснащено новими меблями та інвентарем кабінет логопеда, який додатково є ще і комп’ютерним класом на 5 робочих станцій; відремонтований та оснащений сучасним тренажером «Клітка-павук» та іншим реабілітаційним обладнанням реабілітаційний кабінет.

Завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) створена і вже працює навчальна домашня кухня з сучасним кухонним обладнанням та інвентарем; сучасна кімната психологічного розвантаження; отримано нове сучасне реабілітаційне обладнання (інвалідні візки, вертикалізатори, ходунки, тренажери). За рахунок коштів обласного бюджету у минулому році проведено будівництво асфальтового покриття, а у поточному році розпочаті роботи з капітального ремонту газової котельні інтернату з заміною газових котлів та встановленням твердопаливного котлу.

Серед найближчих планів тут перераховують встановлення системи підігріву води від сонця, капітальний ремонт очисних споруд, створення сувенірної майстерні, будівництво дитячого майданчику для дітей, що пересуваються на візках та інше.

Джерело: БОГОДУХІВ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Реклама

А поделиться?