Батьки Зайцевої хочуть допомогти родинам постраждалих у харківській трагедіїЗахисник Олени Зайцевої, яка підозрюється у скоєнні резонансної дорожньо-транспортної пригоди з загиблими у Харкові, зазначив, що батьки дівчини мають бажання допомогти родинам постраждалих і направили відповідне клопотання.

Незважаючи на те, що провину студентки ще не доказано у суді, її батьки мають намір надати допомогу родичам загиблих і постраждалих, які перебувають у лікарні, пише Народна Правда з посиланням на ТСН.

Адвокат також зазначив, що батьки Олени Зайцевої спочатку самі намагалися допомогти постраждалим, проте це викликало певні складнощі й довелося звернутися з відповідним клопотанням до слідчого.

Захисник висловив сподівання, що слідство все ж таки сприятиме у наданні фінансової допомоги, оскільки, підкреслив адвокат, поки що немає об’єктивних свідчень про те, хто саме винний у аварії.

Незважаючи на перепони, родина у будь-якому разі все одно вважає за необхідне надати необхідну фінансову допомогу.

Сама ж Олена Зайцева також сподівається, що її сім’ї дозволять надати допомогу.

Як повідомлялося раніше, в ході судового засідання були надані дані про те, що в момент ДТП Зайцева перебувала під дією опіатів.

Раніше вже повідомлялося, що ймовірна винуватиця ДТП вже відмовлялася визнавати провину в бесіді з поліцією. Також відомо, що Зайцеву раніше неодноразово штрафували за порушення правил дорожнього руху.

Перед початком сьогоднішнього засідання депутат Антон Геращенко зазначив, що суспільство не сприйме рішення суду, якщо він звільнить з-під варти підозрювану на час проведення слідства.

Нагадаємо, в результаті страшного ДТП детальне відео з місця жахливої ДТП. Камера спостереження зафіксувала смертельну аварію на вулиці Сумській в Харкові.

Пізніше стало відомо, що винуватиця аварії, Олена Зайцева,  брала участь у нічних перегонах.

А поделиться?