Архітектор Дроздов представив проект реконструкції харківського ЛітмузеюАрхітектор Дроздов показав проект реконструкції Літмузею в Харкові

30.10.2017 0 Автор:  Читомо

Архітектурне бюро Drozdov&partners створило проект реконструкції Харківського літературного музею. Про це повідомляє офіційна сторінка бюро у FaceBook.

Теперішня будівля, де розташований Харківський літературний музей, – це особняк початку ХХ століття. Внутрішній об’єм поділено на велику кількість дрібних просторів, які не пристосовані для музейної функції...Саме тому проект реконструкції передбачає створення нової прибудови на рівні землі, де буде розташовано основний виставковий простір. Експозиційний маршрут виводить відвідувача у галерею, що огинає внутрішній двір у вигляді незамкненої ротонди. Остання побудована з цегли, взятої від демонтованих стін з середини старої будівлі...Двір із збереженими деревами наповнюється цілою низкою активностей. Це відкрита бібліотека, місце для публічних презентацій, літературних читань і перформансів...На другому поверсі існуючої будівлі знаходяться службові приміщення для дослідників і кураторів виставкових програм. Треті рівень музею призначено для фондосховища, де зберігається особливий кліматичний режим...За словами архітекторів, кошторис робіт буде готовий до кінця 2017-го, а роботи будуть здійснені протягом 3-х років. На цей час музей переїздить в інше приміщення.

Автори проекту не виключають, що в наступному році, після підготовки робочої документації, на реконструкцію проведуть тендер. В той же час у самому музеї розраховують залучити до реалізації проекту як можна більше людей і сподіваються, що ідея зацікавить як міську владу, так і приватних інвесторів.

Читайте також: Музейні практики, або Як зберігати книжки

Зображення: Drozdov&partners, 2day.kh.ua

Найкращий лайк — це 30 гривень))

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.Спасибі.

Iншi записи по цiй тематицi:

А поделиться?