Аніме, сварки з батьками, успішність: в Харкові однокласники розповіли про школярку, що наклала на себе руки

Октябрь 31, 2018 17:56Дев’ятикласниця, що повісилась у себе на балконі, вела замкнутий спосіб життя, любила японську анімацію і важко переживала розлучення батьків. Про це повідомив «ГородХ» з посиланням на власне джерело.

За інформацією видання, дівчинку звали Тая. Її батьки недавно розлучилися і вона залишилася з матір’ю, вітчимом і молодшою ​​сестрою. Останнім часом дівчинка вчилася в школі №31, куди перейшла з 138-ї і до цього змінила ще кілька шкіл. За даними джерела у школярки також був молодший брат, але з ким він живе з розведеного подружжя — невідомо.

Однокласник дівчинки зазначив, що та була замкнутою людиною і практично ні з ким не спілкувалася. Він зазначив, що відносини з батьками у неї були поганими.

«І успішність в школі, і її відносини з батьками були жахливі. Вона взагалі не вчилася, сиділа в телефоні », — розповів однокласник.

Цю ж інформацію підтверджує ще одна учениця школи №31. Вона додала, що за чутками батьки і молодша сестра могли знущатися над дівчинкою.

«Багато хто говорить, що батьки знущалися, плюс сестра молодша Соня теж била. І батьки більше молодшу любили, ніж цю », — ділиться ще одна дівчина.

У соціальних мережах дівчинка підписувалась прізвищем батька, хоча в офіційних документах у неї прізвище матері.

Одна з однокласниць Таї розповіла, що та спілкуватися тільки з двома людьми в класі — з нею і її подругою, яка дзвонила їй за 20 до смерті.

«Це моя однокласниця, вчилися в одному класі всього місяць. Вона відразу була сама по собі, відкидала спілкування з однокласниками, за винятком мене і подруги, яка дзвонила їй буквально за 20 хвилин до події », — розповіла знайома Таї.

Вчора, 30 жовтня, в Московському районі Харкова 14-річна школярка покінчила життя самогубством.

А поделиться?