АМКУ оштрафував харківського автоперевізникаАнтимонопольний комітет оштрафував підприємство, яке займається пасажирськими перевезеннями на маршруті Чугуїв-Харків

Про це Depo.Харків повідомили у Харківському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.

За даними відділення, ТОВ «АВТО-ОВІ» здійснює перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршруті Чугуїв – Харків. Однак при цьому підприємство не має передбачених законодавством документів, на підставі яких можуть виконуватися пасажирські перевезення, зокрема, договору з замовником транспортних послуг, документу, що засвідчує оплату транспортних послуг, договору обов’язкового особистого страхування пасажирів. Вказані факти, за даними АМКУ, підтверджені актами Управління Укртрансбезпеки у Харківській області.

Відповідно зазначені дії підприємства є порушенням Закону «Про захист від недобросовісної конкуренції» — досягнення неправомірних переваг у конкуренції відносно іншого суб’єкта господарювання шляхом порушення законодавства.

На ТОВ «АВТО-ОВІ» накладений штраф.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участі громадського транспорту постраждали троє людей.

А поделиться?