Аграрну освіту залишили на самотік — ШвайкаKurkul.comІгоро Швайка, екс-міністр аграрної політики та продовольста України

Під час VI Міжнародного форуму АГРОПОРТ Схід Харків 2017 екс-міністр аграрної політики України Ігор Швайка розповів про стан аграрної освіти в Україні.

Про це повідомляє Kurkul.com.

За його словами, на сьогодні, перспективи працевлаштування випускників аграрних ВНЗ є досить непростими. В той час ті, хто вже працює в агарній сфері, не підвищують свою кваліфікацію та не отримують належних знань, що є серйозною проблемою галузі аграрної освіти в цілому.

«З 100 умовних випускників аграрних вишів, а це агрономи, землевпорядники, ветеринари, зоотехніки на сьогодні працевлаштовуються лише 15. Разом з тим, як часто наш український аграрій підвищує свою кваліфікацію? Такі заходи корисні, але як часто людина прийдучи сюди отримує таку інформацію, яка є науково виваженою. На превеликий жаль, на сьогоднішній день питання формування державної політики в галузі аграрної освіти просто на просто залишилось на відкуп, як вийде…», — розповів колишній голова Мінагрополітики.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook.

Коментувати (0)

Реклама

А поделиться?