Аграрії району приступили до збирання ранніх зернових культурАграрії району приступили до збирання ранніх зернових культур

Липень місяць для аграріїв району є найвідповідальнішим, адже прийшов час для отримання результату, який було закладено восени минулого року та навесні цього року. З минулого тижня розпочалися в районі збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Повідомляє сайт БАЛАКЛІЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Балаклійської районної ради.

За попередніми даними та згідно оперативної інформації отриманої від сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств загальна площа ранніх зернових по району складає 32,7 тис. гектарів. З них 23,8 тис. га – озима пшениця, 5076 га – горох, 2740 га. – ячмінь та 887 га – жито, 1156 га – озимого ріпаку та інші.Станом на 17 липня 2017 року із загальної площі 32, 7 тис. гектарів, обмолочено 6,7 тис. га, намолочено 19,7 тис. тони зерна. Середня урожайність по району складає 29,6 ц/га.Загальна площа озимої пшениці по району складає 23,7 тис. га, обмолочено 2404 га, намолочено 9,8 тис. тонн, середньої урожайністю 40,7 ц/га. Найбільшу врожайність наразі мають ТОВ ІАК “Балінвест” – 52,3 ц/га, СТОВ “АФ “Україна Нова” – 48,3 ц/га і два господарства – ТОВ “АФ “Борщівське” та ТОВ “Річленнд Інвест”, які мають 45 ц/га.Також триває збирання озимого та ярого ячменю, гороху та озимого ріпаку.Згідно оперативної інформації в районі на збиранні ранніх зернових задіяно 84 комбайни господарств та 29 комбайнів планується залучити з інших комерційних структур.Сьогодні голова районної ради Олександр Літвінов разом з головою райдержадміністрації Степаном Масельським з робочим візитом побували в ТОВ ІАК “БалІнвест”.Керівництво району зустрілось з колективом ТОВ ІАК “БалІнвест” на чолі з директором Павлом Мартиновим, заступником директора ТОВ ФК “Інвеста” Романом Кіпотьом та ознайомилось із ходом збирання врожаю ранніх зернових культур.За словами керівника сільгосппідприємства Павла Вікторовича цього року площа збирання ранніх зернових культур становить 1955 гектарів. На сьогодні зібрано 381 гектар ранніх зернових культур, що становить 19% до площ посіву. Намолочено 915 тонн зерна, врожайність якого складає 24,0 ц/г. Задіяно у збиранні врожаю 5 комбайнів.Наприкінці візиту керівнику підприємства, рекомендовано провести інструктажі по дотриманню правил по охороні праці та пожежної безпеки при проведенні робіт по збору урожаю.

Джерело: БАЛАКЛІЯ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

А поделиться?