Аеропорт Харкова за підсумками року перевезе 950 тисяч пасажирів, — ІльїнІз харківського аеропорту восени 2018 року відкриються чотири нові напрямки

Про це в коментарі кореспондентові Depo.Харків сказав директор із авіаційної діяльності Міжнародного аеропорту «Харків» Владислав Ільїн.

За його словами, за підсумками 2018 року очікується, що пасажиропотік харківського аеропорту сягне 950 тисяч пасажирів – на 18% більше, ніж у попередньому 2017 році, коли було перевезено 806 тисяч людей.

Ільїн також додав, що цього року авіакомпанія SkyUp уже не відкриватиме лоу-кост рейс за маршрутом Харків – Одеса. «Цього року, на жаль, уже не будуть (відкривати рейс до Одеси – ред.), планують наступного року», — зазначив Ільїн.

У прес-службі Міжнародного аеропорту «Харків» Depo.Харків повідомили, що пасажиропотік харківського аеропорту в серпні 2018 року склав 94,7 тисяч пасажирів, що на 10% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Тоді пасажиропотік склав 86,4 тисячі осіб. За вісім місяців поточного року послугами аеропорту «Харків» скористалися 639,4 тисячі пасажирів, що на 19% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Кількість внутрішніх і міжнародних вильотів зросла на 8% — з 2 865 до 3 091.

Найбільшим попитом серед регулярних напрямків в серпні користувалися Київ (МАУ), Стамбул (Turkish Airlines, Pegasus), Варшава (LOT), Тель-Авів (МАУ), Дортмунд (Wizz Air), Катовіце (WIzz Air), Мінськ (Belavia), Мілан (МАУ), Батумі (Yanair, Myway Airlines) і Тбілісі (Myway Airlines).

Восени з харківського аеропорту будуть відкриті нові напрямки. Авіакомпанія Wizz Air в жовтні відкриває перельоти у Вроцлав і Гданськ, а в листопаді — до Відня і Лондона

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області пройшов фестиваль «Весілля в Малинівці», який зібрав 75 тисяч гостей.