Адвокат Зайцевої вважає підозру необґрунтованою і просить у суду домашній арештКИЇВ. 20 жовтня. УНН. Адвокат Олени Зайцевої, яку підозрюють у скоєнні смертельної ДТП у центрі Харкова, Юлія Козир вважає підозру прокуратури необґрунтованою і попросила Київський районний суд Харкова обрати підзахисній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, передає кореспондент УНН.

«Я вважаю що підозра не обґрунтована», — сказала адвокат Юлія Козир.

Вона додала, що не можна говорити про підозру за відсутності висновків експертизи. Адвокат підкреслила, що немає підстав вважати що О.Зайцева спілкуватиметься чи впливатиме на свідків.

Разом з тим Ю.Козир підкреслила, що будь-який м’якший запобіжний захід забезпечить виконання підозрюваною покладених на неї процесуальних обов’язків, в тому числі домашній арешт.

«Будь-який інший запобіжний захід, в тому числі домашній арешт, забезпечить її перебування у Харкові», — сказала захисник.

Вона підкреслила, що її підзахисна не збирається тікати. Разом з тим Ю.Козир зазначила, що О.Зайцева погано себе почуває після ДТП, у неї сильні головні болі і запаморочення.

Адвокат додала, що кілька років тому у Зайцевої також була серйозна травма голови. Ю.Козир підкреслила, що більшість порушень ПДР її підзахисної пов’язані з неправильним місцем паркування.

Як повідомляв УНН, 18 жовтня орієнтовно о 20:45 в Харкові по вулиці Сумська, в результаті зіткнення двох позашляховиків з виїздом на тротуар постраждали 11 осіб — загинуло 5 пішоходів і 6 пішоходів з травмами різних ступенів тяжкості госпіталізовані в лікувальні установи. Автомобіль в’їхав в групу людей, які стояли на тротуарі і чекали зеленого світла світлофора.

А поделиться?