Адвокат Зайцевої подала неочікуване клопотання в судіХарківський апеляційний суд почав розглядати апеляції Олени Зайцевої та Геннадія Дронова. Фото — sq.com.ua

Сьогодні, 14 серпня, Харківський апеляційний суд почав розглядати апеляції Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, які проходили обвинуваченими у справі про масштабну ДТП на Сумській.

Обоє отримали по 10 років в’язниці. У апеляції водійка авто, яке розчавило 6 людей на тротуарі, просила перегляду справи та 5 п’ять років умовного терміну. Інший засуджений хоче, аби його виправдали, адже винним у аварії себе не вважає.

Проте вже на початку засідання адвокат Зайцевої Юлія Плетньова заявила клопотання про зміну апеляційної скарги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Їм труба»: новий поворот у справі експертів, що обстежували Зайцеву на наркотики

Вона просить скасувати в апеляційній скарзі вимогу щодо скасування вироку Київського райсуду Харкова і щодо призначення нового розгляду справи у суді першої інстанції.

У решті апеляції Плетньова попросила залишити вимоги в силі, тобто вона проситиме апеляційний суд ухвалити більш м’який вирок.

ДТП на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечнікова в Харкові сталася у жовтні 2017-го. Внаслідок зіткнення двох автомобілів загинули 6 пішоходів. Суд визнав винними обох водіїв, Олену Зайцеву і Геннадія Дронова. Вирок у справі — 10 років для обох обвинувачених — суддя Київського райсуду Віктор Попрас оголосив 26 лютого 2019-го. Обидва обвинувачені оскаржили вирок.

×