8-річний школяр встановив четвертий рекордФото: mykharkov.info

Харків’янин Лев Бондаренко встановив рекорд України, ставши наймолодшим знавцем фізичних термінів. Він назвав 140 термінів з квантової та астрофізики.

Лев Бондаренко, якому зараз 8 років і 7 місяців, називав терміни, відповідаючи на питання керівника Національного реєстру рекордів України Лани Вітрової. Рекорд зафіксували після того, як хлопчик назвав 140 термінів з невеликими перервами на відпочинок. Він став першою дитиною — чотири рази рекордсменом. До нього найбільшою кількістю рекордів, яку встановлювала одна дитина, була три.

Автор: mykharkov.info
 
Харків’янин Лев Бондаренко встановив рекорд України, ставши наймолодшим знавцем фізичних термінів

Останнім часом спостерігається тенденція, коли все менші діти показують значні досягнення, за словами керівника Нацреєстру рекордів. Наймолодшій рекордсменці — 1 рік і 7 місяців.

«Велика заслуга в цьому батьків. Адже саме батьки повинні взяти за руку дитину і вести її до перемоги. Якою б розумною дитина не була, їй потрібна підтримка. Як тільки зараз пройде інформація, що Лев встановив рекорд, у нас знову піде хвиля дитячих рекордів. Це відповідає на питання: навіщо потрібні рекорди? Для того, щоб самому рухатися вперед і давати стимул іншим», — сказала Лана Вітрова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Феноменальна пам’ять: 2-річний хлопчик знає столиці півсотні країн

Мама рекордсмена Ольга Звянцева зазначила, що найбільше часу зайняв процес складання переліку питань. Вона готувала їх, спираючись на літературу, яку читає Лев, фільми, які він дивиться. Сама підготовка до встановлення рекорду зайняла п’ять днів.

Автор: mykharkov.info
 
Харків’янин Лев Бондаренко встановив рекорд України, ставши наймолодшим знавцем фізичних термінів

«Всю цю інформацію він знав, мені її потрібно було згрупувати, а йому повторити», — сказала Ольга Звянцева.

Зараз Лев Бондаренко вчиться за індивідуальним графіком у 4-му класі приватної школи. 2-й і 3-й клас хлопчик пройшов екстерном. Серед його захоплень, крім квантової фізики і астрофізики, — підводний світ, біологія, криптозоологія. Лев вчить китайську, японську, німецьку, іспанську й щовечора перед сном розповідає їй історії англійською мовою, які сам придумує. Вундеркінда готові прийняти на навчання з 5-го класу у фізико-математичний ліцей.

Лев Бондаренко планує встановити свій п’ятий рекорд зі знання персонажів аніме «Драгонболл» і мріє стати кролівником – вирощувати рідкісні види кроликів.

У 5 років і 3 місяці Лев Бондаренко встановив свій перший рекорд України в номінації «Найбільша швидкість читання дитиною вголос незнайомого тексту» (141 слово за хвилину), у 5 років і 9 місяців посів перше місце на всеукраїнській премії «Диво-дитина», у 5 років і 11 місяців став лауреатом в номінації «Ерудит року» на національній премії «Дитина року», у 6 років і 4 місяці встановив другий рекорд України — «Максимальна кількість відтворених напам’ять назв столиць країн світу» (207 столиць). А в 6,5 років хлопчик встановив третій рекорд України — «Відтворення напам’ять найбільшої кількості наукових назв живих істот відповідно до зображень» (310 назв).

×

А поделиться?