2018 рік був успішним для Харківщини в сфері розвитку спорту (відео)

Январь 10, 2019 20:21За словами голови області Юлії Світличної, інфраструктура для тренувань сьогодні доступна для всіх мешканців регіону. 

Спортсмени Харківської школи вищої спортивної майстерності неодноразово робили великий внесок до загальнонаціональної скарбниці нагород. На Олімпіаді 2016 в збірну ввійшли 22 вихованця закладу. Сьогодні 31 спортсмен є кандидатом до збірної на Олімпіаду 2020. Заслужений тренер із бадмінтону Геннадій Махновський каже, що більшість збірної України з його виду спорту – харків’яни.

Геннадій Махновський, заслужений тренер Харківської школи вищої спортивної майстерності

 Это уже последних лет 20. И очень хорошо, что мы можем поддерживать такие традиции. Сказать, что мы показываем хорошие результаты, очень хотим их показывать, а какие они на самом деле – судить зрителям и болельщикам. 

За словами директора закладу Андрія Олефіренка, минулого року в школі зробили капітальний ремонт. Утеплили фасад навчально-спортивної будівлі та гаражи, привели до лиду покрівлю, придбали новий інвентар майже на 1,5 мільйона гривень.

Андрій Олефіренко, директор Харківської школи вищої спортивної майстерності

Финансово – это, конечно, хорошо, без этого никак. Но самое главное – это внимание. Людям в наших условиях, которые не имеют тренировочных баз, нам помогают в этом. Ищут ресурсы. 

Під час зустрічі з колективом школи голова області Юлія Світлична вручила державні нагороди. Звання Заслужених тренерів України присвоєні Наталії Головкіній та Володимиру Уткіну.

Юлія Світлична, голова ХОДА

Важливо зміцнювати інфраструктуру та надавати можливість підвищувати якість обладнання і підтримувати тренерський склад. Адже саме вони вирощують такі яскраві спортивні зірки. Ми будемо продовжувати укріплювати спорт для того, щоб популяризувати масовий спорт і підтримувати його у вищих досягненнях. 

За словами губернаторки, цьогоріч спорт, як і гуманітарна сфера в цілому, продовжує бути серед пріоритетів обласного керівництва.

А поделиться?