20 августа в Харькове состоится марафон «Освобождение» ко Дню города и Дню независимости Украины18 августа 2017, 18:02

 

Старт тридцять другого марафону «Визволення» розпочнеться о восьмій годині. Дистанції десять кілометрів, двадцять один та сорок два. Наймасовіший забіг на три кілометри стартує о восьмій годині десять хвилин. Марафон присвячений Дню міста та Дню незалежності України. На період спортивного свята рух траспорту на деяких вулицях заборонять з сьомої години ранку до першої дня.

Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту

Траса марафона следующая. Старт возле Динамо на улице Новгородской, с правым поворотом мы выбегаем на улицу Динамовскую, далее улица Веснина, левый поворот на улицу Сумскую и до церкви на Пятихатках, там поворот и возвращаемся назад по тому же маршруту. 42 км — это соответственно два круга, 21 км  — один круг.

Велике прохання, говорить Олексій Чубаров, не запізнюватись. Ті, хто їхатимуть на марафон на автомобілях, можуть залишити їх зі сторони вулиці Новгородської. Також всіх учасників просять легко одягтись та розраховувати власні сили. У разі погіршення самопочуття — звертатись до волонтерів, які стоятимуть по всій трасі марафону. Також курсуватимуть машини швидкої. Тим, хто бігатиме вперше, спортсмени радять прислухатися до порад.  

Тетяна Маркова майстер спорту з марафонського бігу

В жаркую погоду не начинать быстро бежать, это самое главное, потому что как только начинается закисление и как только начинается загустение крови — человек теряет скорость и даже сознание, если жарко. Воду пить обязательно, потому что, когда жарко, вода должна быть даже чаще, чем пложено по регламенту соревнований.

Взагалі, участь у забігу братимуть кілька тисяч людей. Це професійні спортсмени, учасники АТО, діти, люди з обмеженими можливостями. Марафон «Визволення», розповідають у профільному департаменті, є одним з найстаріших в Україні і ще раз підкреслює, що Харків — спортивна столиця країни. Організатори кажуть, у цьому марафоні головне не результати, а участь.

А поделиться?